Наша адреса: вул. Св. Йоана Павла II, 3      

«КОНСТИТУЦІЯ – ВІД КОЗАКІВ ДО СЬОГОДНІ».                                           «Конституція – від козаків до сьогодення».


                                28 червня наша країна відзначає День Конституції.

   Конституція України - це не лише закон законів, це - серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.
  Ознайомитись з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України можнаіз запропонованої правознавчої та історично-довідкової літератури, яка знаходиться у фонді бібліотеки-філіалу №2.
      Книги дають можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображають найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.
Книжечка «Знай свої права, дитино» нагадає юним читачам про вікові права людини і громадянина України. Тут розглядаються  такі основні засади Конституції України, як право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та інше.
Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!
           Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.
                               Зі святом вас, дорогі співвітчизники!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Писемні пам'ятки України

«ЛЮДИНА З ІМЕНЕМ ДНІПРА»

«ДОВКІЛЛЯ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»