Публікації

Показано дописи з квітень, 2021

Наша адреса: вул. Св. Йоана Павла II, 3      

Зображення
                             26 квітня – 35 років від дня Чорнобильської трагедії. Чорнобильська катастрофа в історії людства навіки вкарбується в людську пам'ять, послужить грізним застереженням , що живуть сьогодні та їм нащадкам. Нагадувати про трагедію – та не забувати наш священний обовязок. Про те, що тоді сталося насправді, можуть сказати лише ті, хто там був у момент трагедії, хто приймав участь у ліквідації наслідків цього лиха.

23 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Зображення
                                                                   Твій друг - безпечний рух! Найдорожчий скарб людини – це її життя. Необережність на дорозі часто призводить до трагічних наслідків. Для того, щоб на дорозі було безпечно, водіям і пішоходам необхідно підкорятись суворим правилам дорожнього руху. Для того, щоб знати правила дорожнього руху – їх потрібно вивчати. Дітям у цьому допоможуть книжечки, які є у нашій бібліотеці. Життя найдорожче, що є людини! Дорослий цінує життя і дитина. І з тим, щоб життя розквітало усюди, Розумні придумали правила люди. Бувають складні, а бувають прості. На правила мають зважати усі. Тому для здоров ’ я і тіла і духу Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

«ДОВКІЛЛЯ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»

Зображення
17 квітня – Всеукраїнський день довкілля Щедро обдарована природою наша Земля. Ми з вами живемо серед природи і самі є частинкою її. Отже, для того, щоб дихати чистим повітрям, пити чисту водицю, їсти корисну їжу потрібно берегти природні багатства – рослинний і тваринний світ.                     Охорона довкілля рівнозначна збереженню людства і загалом життя на Землі. Найбільша увага нині приділяється збереженню рослин і тварин, яких стало дуже мало. Для їх охорони в Україні створено Червону книгу. Червоний колір – це сигнал заборони. Тому рослин і тварин занесених до Червоної книги забороняється винищувати.          Найефективнішою формою захисту рослин є створення заповідників, природних парків і заказників. В Україні нараховується 125 заповідників, 7 національних парків, 11 регіональних ландшафтних парків. З давніх-давен природа зачаровувала людину, вона не лише давала їй життя, а й надихала на творчість. Художники створювали чудові картини, композитори писали прекрасну му